Více
  0.5 C
  Czech
  Pondělí, 29 listopadu, 2021

  Nejkrásnější svatební destinace ve Střední Americe

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Plánujete svatbu a hledáte pro ni výjimečné místo? Přemýšlejte o Střední Americe. Nabízí exotické prostředí, pohádkové pláže i kulisy pralesa, nezapomenutelné západy slunce a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat.

  V Panamě, Kostarice, Nikaragui, Belize, Hondurasu a Mexiku existuje nespočet plážových, horských, pralesních a ostrovních destinací, do kterých je relativně snadné se dostat a které jsou pohádkovým místem pro svatební obřad a líbánky v jednom.

  Los Cabos, Mexiko

  Los Cabos se nachází na nejjižnějším cípu mexického poloostrova Baja California. Tato zasněná pouštní destinace je ideální pro pár milující pláž, tacos a tequilu. Vás speciální den se bude odehrávat v kulisách tyrkysového oceánu. Najdete tu mnoho různých typů ubytování, od roztomilých butikových hotelů až po luxusní resorty.

  Riviera Maya, Mexiko

  Riviera Maya je malebný úsek karibského pobřeží v severovýchodní oblasti poloostrova Yucatán v Mexiku. Tato oblast zahrnuje Playa del Carmen, Cozumel a Tulum. Riviera Maya je také místem se skvělými příležitostmi k potápění, pozorování velryb a žraloků, příjemných restaurací, skvělého nočního života, špičkově hodnocených golfových hřišť a spousty možností ke konání svatebních hostin.

  Roatán, Honduras

  Roatán je součástí Honduraských zálivových ostrovů v Karibiku. Nachází se na rozsáhlém bariérovém útesu. Tento karibský ostrov je proslulý nádherným potápěním, populací velryb a žraloků, křišťálově čistou vodou, plážemi s bílým pískem a tropickým ubytováním. Dokonalá plážová scéna pro vaši svatbu.

  Ambergris Caye, Belize

  Ambergris Caye je největším a nejrozvinutějším z 200 ostrovů patřících Belize. Nabízí působivý výběr perfektních svatebních hotelů, scény nočního života, potápění na světové úrovni a pláží lemovaných palmami. Belize je ztělesněním dokonalé tropické svatební destinace. Má vše, co potřebujete k uskutečnění vaší vysněné svatby.

  Caulker Caye, Belize

  Caulker Caye je druhým nejnavštěvovanějším ostrovem Belize, i když je zcela odlišný od Ambergris Caye. Je ztělesněním pomalého a uvolněného života v Karibiku. Nabízí intimnější atmosféru, skvělé jídlo a je obklopen tou nejprůhlednější a nejmodřejší vodou, jakou jste kdy viděli.

  Rancho Santana, Nikaragua

  Rancho Santana je krásná rezidenční a rekreační komunita o rozloze 2700 akrů na tichomořském pobřeží Nikaraguy. V komunitě je pět soukromých pláží, luxusní domy k pronájmu a plážové letovisko, které nabízí vše, co potřebujete pro svatbu a oslavu ve středoamerickém stylu.

  Můžete tu cvičit jógu, chodit do lázní, jezdit na paddleboardu, surfovat, jezdit na koni, půjčovat si kola, dělat dlouhé procházky po pláži a samozřejmě zorganizovat tu nejkouzelnější svatbu.

  Jicaro Island Lodge, Nikaragua

  Chcete si pro vaši fantastickou svatbu pronajmout celý ostrov? Jak je libo. Jicaro Island je malý ostrov v Nikaragujském jezeře, kde si můžete tento sen splnit. Na ostrově najdete krásnou a luxusní devítipatrovou ekologickou lodži a rozhodně si můžete pronajmout všechny pokoje. Tento kouzelný ostrůvek má bazén, bar, fantastickou restauraci, prostor pro lekce jógy a lázně.

  Playa Guiones, Kostarika

  Playa Guiones (běžně nazývaná Nosara) je velkolepým místem pro svatbu. Pláž je rozlehlá, okolí je svěží a bohaté na divokou zvěř. Je tu několik opravdu skvělých restaurací, ubytování, jógových studií i míst pro surfování.

  La Fortuna, Kostarika

  Pokud hledáte pro svou svatbu hornatější scenérii deštného pralesa, La Fortuna je ideální volbou. Domov slavné sopky Arenal, vodopádu La Fortuna, svěžích deštných pralesů a neuvěřitelné sbírky rostlin a divoké zvěře je mystickým místem pro svatbu. K dispozici jsou všechny různé typy ubytování, od ekologických ubytovacích zařízení po velká luxusní letoviska a vše mezi tím. Toto je oblíbená svatební destinace a až ji navštívíte, snadno pochopíte proč.

  Pláž Red Frog Beach, Bastimento, Panama

  Pláž Red Frog Beach se nachází na ostrově Isla Bastimentos, jednom z devíti obydlených ostrovů v Bocas del Toro. Tento luxusní plážový resort a lázně nabízí jedinečné a nádherné místo pro uspořádání svatby vašich snů. Pláže a voda obklopující Bocas del Toro jsou jako z pohlednice a vaši hosté budou plni nadšení, stejně jako vy.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Aljaška

  Aljaška, ráj pro milovníky dobrodružství – část 2

  Nespoutaná divočina kam až oko dohlédne, divoká zvěř a malá hustota osídlení lákají každoročně na Aljašku všechny dobrodruhy a milovníky outdoorových aktivit. Co vše tu můžete zažít?
  Aljaška

  Aljaška, ráj pro milovníky dobrodružství – část 1

  Více jak 60 let od založení státu usiluje Aljaška o rozvoj cestovního ruchu. Jaká nabízí lákadla pro dobrodruhy a nadšence do outdoorových sportů?
  New York

  Co vidět a dělat v New Yorku – část 3

  Chystáte se na návštěvu města, které nikdy nespí? Poradíme vám, jaká místa navštívit, pokud máte jen omezený čas. Užijte si to nejlepší z New Yorku.
  New York

  Co vidět a dělat v New Yorku – část 2

  New York City je město pulzující životem, jehož rytmus a energie vás naprosto pohltí. Jak si ho co nejlépe užít a která místa navštívit?
  New York

  Co vidět a dělat v New Yorku – část 1

  Sochu svobody a ikonické mrakodrapy Manhattanu zná minimálně z obrázků snad každý. Která další místa nevynechat při vaší návštěvě New Yorku?
  Vydejte se na vzrušující cestu plnou zážitků po národních parcích USA

  Vydejte se na vzrušující cestu plnou zážitků po národních parcích USA

  Spojené státy americké nejsou jen velká města plná lidí a mrakodrapů. Nabízí také velké množství destinací, pro milovníky přírody. Vyhlídka na epický road trip v létě vzrušuje nejednoho cestovatele. Vítr bičující otevřená okna auta, dálnice lemované úžasnou krajinou. V USA je nejtěžší vybrat si, do kterého národního parku se vydáte. Přečtěte si naše tipy.
  Reklama
  Reklama
  Reklama