Více
  9.9 C
  Czech
  Čtvrtek, 29 září, 2022

  5 nejlepších míst pro holčičí dovolenou

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Muži podnikají pánské jízdy, ženy vyrážejí na dámské či holčičí dovolené. Vybrali jsme pro vás pět destinací, kde si prázdniny s partou kamarádek opravdu užijete.

  Cannes

  Když se řekne Francie, často přijde na mysl slavné hlavní město Paříž. Romantické večery v Le Mur Des Je t’aime (Zeď lásky), Louvru nebo na Eiffelově věži. To je ideální místo na romantický víkend s vaší drahou polovičkou… Kam ale vyrazit s kámoškami? Cannes na jihu země je to pravé místo.

  Podél pobřeží Středozemního moře se táhne slavná Promenade de la Croisette, která nabízí krásné výhledy. Budete se cítit jako celebrity, až se budete potulovat po místě, které filmové hvězdy nazývají domovem během filmového festivalu v Cannes.

  Další na trase je přístav Le Vieux. Starý přístav nabízí malebnou směsici tradičního kouzla a velkého bohatství. Dejte si pár koktejlů a užívejte si večer. Hledáte dobré sýry a kvalitní víno? Navštivte uznávaný Le Bar à Vin, který nabízí více než 100 druhů vín. Chcete-li protančit boty, jděte do Le Baoli. Nachází se v samém srdci Port Pierre Canto.

  Ibiza

  Kde jinde si užít dámskou jízdu než na Ibize? Milovnice večírků by se měli usadit v San Antoniu. Začněte dovolenou denním večírkem v Ushaïa. Zábava od rána do pozdní noci není pro slabé povahy. Navštivte restauraci Aiyanna Ibiza v Cala Nova. Kombinuje jídlo s boho chic a krásným výhledem.

  Známá pro své čerstvě připravené organické menu, Aiyanna je také dokonalým místem pro ranní zotavení se z předešlé prohýřené noci. Pro klidnější dny navštivte Dalt Vila, opevněné staré město, pokladnici historie. Po celém městě najdete stopy minulosti.

  Brazílie

  Jedno z mála míst na zemi, kde teploty zřídka klesají pod 20 °C. Brazílie je ideální destinací pro dívčí dovolenou. Jelikož je největší zemí v Jižní Americe, není překvapením, že má pro každého něco. Pokud přijedete zrovna v období slavného karnevalu v Rio de Janeiru, bude to zážitek na celý život. Celé město ožívá v explozi barev.

  Plné přehlídek, představení a tanců v ulicích, perfektních párty. Navštivte během západu slunce sochu Krista Spasitele, která skýtá panoramatický výhled na toto krásné přímořské město.

  Thajsko

  Thajsko nabízí mnoho dobrodružství. Národní parky s křišťálově čistými vodopády, jízdy na slonech či úplňkové párty na thajských ostrovech. Je z čeho vybírat. Začněte Bangkokem, městem andělů. Prohlédněte si královský palác, buddhistické chrámy, zajděte si na thajskou masáž. Po dni stráveném prohlídkami města je čas na večírek. Ideálním místem je Khao San Road. V této ulici plné barů a restaurací noc nikdy nekončí.

  Další zastávkou je ostrov Koh Phangan, proslulý svou Full Moon party, která se odehrává každý měsíc za úplňku. Přitahuje nadšence z celého světa.

  Amsterdam

  Známý pro své umělecké dědictví, propracovaný systém kanálů, muzea a čtvrť červených luceren. Začněte svou cestu prohlídkou kanálu. Historie Amsterdamu je úzce spjata s vodou, plavení se po amsterdamských kanálech je jedním z nejkouzelnějších a nezapomenutelných způsobů, jak objevit město.

  V Amsterodamu také najdete první a nejstarší muzeum sexu na světě. Prozkoumejte ukázky rozsáhlého erotického umění, obrazy, sochy a fotografie osobně shromážděné majiteli muzea. Jakmile se setmí, držte se tématu a navštivte De Wallen, známý také jako Red Light District – Čtvrť červených luceren. Je to jedna z nejstarších čtvrtí ve městě.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS