Více
  16.6 C
  Czech
  Čtvrtek, 29 září, 2022

  Skupinové versus soukromé zájezdy. Obojí má svá pro a proti

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Chcete vyrazit na dovolenou se svými nejbližšími, nebo raději poznáváte nové lidi a navazujete přátelství? Vyberte si ten správný typ zájezdu.

  Plánování cesty by mělo být zábavné a snadné. Zde najdete zásadní otázky, které byste si měli položit při rozhodování, zda vyrazit se skupinou, či sólo.

  1. S kým chcete cestovat?

  Soukromé výlety: Ať už chcete cestovat sólo, s přáteli nebo s rodinou, soukromý zájezd vám dává úplnou svobodu výběru vaší skupiny.

  Skupinové výlety: Pokud se chcete seznámit s novými lidmi, nebo prostě chcete cestovat v pohodlí skupinového turné, pak je tato možnost ideální.

  2. Chcete personalizovat své dobrodružství?

  Soukromé výlety: Vyberte si zájezd, který vám je agentura schopná postavit na míru. Odborně vytvořený itinerář si můžete přizpůsobit vašim požadavkům, preferencím a zájmům.

  Skupinové výlety: Krása skupinové dovolené spočívá v tom, že vše již bylo pečlivě a promyšleně naplánováno odborníky, aby vám pomohlo vytěžit maximum z vaší cesty. Mnoho skupinových zájezdů také nabízí volitelné aktivity nebo volný čas, takže si můžete užít určitou flexibilitu.

  3. Jak flexibilní jsou data vaší cesty?

  Soukromé zájezdy: Pokud nemůžete najít ideální datum zájezdu na stránkách vybrané cestovní kanceláře, pak zvolte zájezd na míru, u kterého bývají data flexibilní.

  4. Cestujete s malými dětmi nebo staršími lidmi?

  Soukromé výlety: Pokud cestujete s malými dětmi nebo staršími rodinnými příslušníky či přáteli, pak je soukromé dobrodružství vhodnější, protože si můžete sami určit tempo.

  Skupinové zájezdy: Dnes již mnoho cestovek nabízí zájezdy určené pro konkrétní věkové skupiny, nebo rodiny s dětmi. Poohlídněte se po takových pomocí filtrů na webových stránkách agentur.

  Výhody soukromých zájezdů postavených na míru:

  • vyberete si své společníky na cesty
  • ovládáte tempo dovolené
  • užijete si výlet zaměřený výhradně na zájmy vaší skupinky
  • vyberete si datum cesty, které vám naprosto vyhovuje

  Výhody skupinových zájezdů s cestovní kanceláří:

  • itinerář je pevně stanovený a nemusíte si lámat hlavu s přípravou a plánováním
  • seznámíte se s novými lidmi a najdete nové přátele
  • můžete si vybrat preferovanou velikost skupiny
  • delegát cestovky detailně zná prostředí a atrakce v místě pobytu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS