Více
  19.7 C
  Czech
  Středa, 20 října, 2021

  Skupinové versus soukromé zájezdy. Obojí má svá pro a proti

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Chcete vyrazit na dovolenou se svými nejbližšími, nebo raději poznáváte nové lidi a navazujete přátelství? Vyberte si ten správný typ zájezdu.

  Plánování cesty by mělo být zábavné a snadné. Zde najdete zásadní otázky, které byste si měli položit při rozhodování, zda vyrazit se skupinou, či sólo.

  1. S kým chcete cestovat?

  Soukromé výlety: Ať už chcete cestovat sólo, s přáteli nebo s rodinou, soukromý zájezd vám dává úplnou svobodu výběru vaší skupiny.

  Skupinové výlety: Pokud se chcete seznámit s novými lidmi, nebo prostě chcete cestovat v pohodlí skupinového turné, pak je tato možnost ideální.

  2. Chcete personalizovat své dobrodružství?

  Soukromé výlety: Vyberte si zájezd, který vám je agentura schopná postavit na míru. Odborně vytvořený itinerář si můžete přizpůsobit vašim požadavkům, preferencím a zájmům.

  Skupinové výlety: Krása skupinové dovolené spočívá v tom, že vše již bylo pečlivě a promyšleně naplánováno odborníky, aby vám pomohlo vytěžit maximum z vaší cesty. Mnoho skupinových zájezdů také nabízí volitelné aktivity nebo volný čas, takže si můžete užít určitou flexibilitu.

  3. Jak flexibilní jsou data vaší cesty?

  Soukromé zájezdy: Pokud nemůžete najít ideální datum zájezdu na stránkách vybrané cestovní kanceláře, pak zvolte zájezd na míru, u kterého bývají data flexibilní.

  4. Cestujete s malými dětmi nebo staršími lidmi?

  Soukromé výlety: Pokud cestujete s malými dětmi nebo staršími rodinnými příslušníky či přáteli, pak je soukromé dobrodružství vhodnější, protože si můžete sami určit tempo.

  Skupinové zájezdy: Dnes již mnoho cestovek nabízí zájezdy určené pro konkrétní věkové skupiny, nebo rodiny s dětmi. Poohlídněte se po takových pomocí filtrů na webových stránkách agentur.

  Výhody soukromých zájezdů postavených na míru:

  • vyberete si své společníky na cesty
  • ovládáte tempo dovolené
  • užijete si výlet zaměřený výhradně na zájmy vaší skupinky
  • vyberete si datum cesty, které vám naprosto vyhovuje

  Výhody skupinových zájezdů s cestovní kanceláří:

  • itinerář je pevně stanovený a nemusíte si lámat hlavu s přípravou a plánováním
  • seznámíte se s novými lidmi a najdete nové přátele
  • můžete si vybrat preferovanou velikost skupiny
  • delegát cestovky detailně zná prostředí a atrakce v místě pobytu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Reynisfjara Hra o trůny

  Ocitněte se na vlastní kůži ve Hře o trůny. Tady se seriál točil – část 1

  Jistě si pamatuje ty nádherné lokace z kultovního seriálu Hra o trůny. Věděli jste, že některé z nich můžete celkem snadno navštívit i ve skutečnosti? Vydejte se s námi do Vysokých zahrad nebo za Zeď.
  Pomalé cestování destinace

  Rádi cestujete pomalu? Tyto destinace jsou pro vás ideální – část 2

  Chcete si užívat procházky v přírodě, ubytovat se u místních obyvatel, poznávat kulturu vzdálených zemí a nikam nespěchat? Pak je pro vás pomalý styl cestování ten pravý. A my vám poradíme, které destinace jsou pro něj jako stvořené.
  Pomalé cestování destinace

  Rádi cestujete pomalu? Tyto destinace jsou pro vás ideální – část 1

  Nevyhovují vám hektické itineráře a odškrtávání památek ze seznamu? Pokud raději nasáváte atmosféru nového místa a seznamujete se s místními obyvateli, tyto destinace jsou pro vás ty pravé.
  Noční obloha

  Chystáte se pozorovat hvězdy? Na co nezapomenout

  Nejednoho cestovatele už oslnila krása noční oblohy. Na světě jsou místa, kde vám miliony hvězd vyrazí dech. Přečtěte si, co nezapomenout sbalit do batohu, než se vydáte na noční dobrodružství.
  Jak si užít multigenerační dovolenou

  Jak si užít multigenerační dovolenou

  Plánujete vzít děti a jejich prarodiče na velkou rodinnou dovolenou? Zde je několik hlavních tipů a úskalí, kterým je třeba se vyhnout.

  5 tipů na krátkou dovolenou s dětmi o podzimních prázdninách

  Hurá, pomalu se blíží podzimní prázdniny! Ideální příležitost jak můžeme dětem ještě naplánovat nějakou zajímavou dovolenou. Připravili jsme si pro vás pár tipů na atraktivní místa pro celou rodinu.
  Reklama
  Reklama
  Reklama