Více
  8 C
  Czech
  Sobota 24. února 2024

  Líbánky v ráji na Morro de São Paulo

  Ostrovní ráj je to, o čem sní mnoho novomanželů, když plánují svatební cestu. A jedním takovým je Morro de São Paulo. Pláže s azurovými vodami a hustý atlantický deštný prales tvoří úžasnou romantickou kulisu.

  V Morro de São Paulo je toho také spousta k vidění, takže zde je náš průvodce, jak co nejlépe využít líbánky na ostrově.

  Ubytování přímo na pláži

  Pokud jste v Brazílii na líbánkách, rozhodně byste si měli zarezervovat ubytování na pláži, abyste si mohli naplno užít úžasné pobřeží a dát si šanci na totální relaxaci po všem tom svatebním stresu. Naštěstí má Morro de São Paulo několik fantastických možností. Díky oceánskému vánku, houpajícím se palmám a spoustě houpacích sítí, není téměř žádný důvod opouštět hotel. Oblíbenou možností pro novomanžele na svatební cestě je Hotel Vila dos Orixas, která je trvale hodnocena jako nejlepší ubytování v Morro de São Paulo. Hotel se nachází na Praia do Encanto neboli Enchantment Beach a slibuje relaxační pobyt, ať už budete lenošit u bazénu nebo na pláži.

  Dopřejte si královskou péči

  Ještě více relaxace? Dopřejte si den plný lázeňských procedur. V hotelu Vila dos Orixas se nachází lázně Kairos Spa. Pro intimní zážitek vyzkoušejte masáž pro páry, nebo uvolněte napětí díky bambusové masáži. Navštívit tu můžete i lekce jógy.

  Plavba po pobřeží

  Dlouhé romantické procházky po pláži jsou na líbánkách v Morro de São Paulo rozhodně na místě, ale zvažte plavbu po vodě za jiným výhledem. Existuje několik turistických společností, které nabízejí různé plavby, včetně jednodenních výletů do blízkých míst, jako je Ilha de Boipeba, další malý ráj. Nebo si udělejte aktivnější výlet s půjčovnou kajaků nebo kánoí. Prozkoumávání pobřeží ostrova je skvělé pro trávení společného času, pokud máte trochu smyslu pro dobrodružství.

  Připijte na vaše štěstí

  Morro de São Paulo je domovem několika elegantních barů. Oslavte své spojení přípitkem v Toca do Morcego, odkud je nádherný výhled na západ slunce. Nebo zamiřte do Pimenta Rosa, restaurace pod širým nebem připojené k Pousada Vila das Pedras.

  Stolujte stylově

  Podělte se o první z mnoha jídel jako manželský pár v nejlepších restauracích Morro de São Paulo, které mají skvělou místní bahijskou kuchyni a také některé mezinárodní oblíbené pokrmy. Pro mix středomořské a bahijské nabídky zamiřte do restaurace Sambass, která se nachází přímo na pláži. Jejich pokrmy z mořských plodů jsou elegantně připravené a samozřejmě chutné. Nebo zamiřte do Andiny. Restaurace má uvolněnou tropickou atmosféru a podává čerstvé mořské plody, jako je ceviche či tuňák v sezamové krustě. Vychutnejte si dlouhé, uvolněné jídlo s lahví vína a nezapomeňte na dezert.

  Sledujte nás na sítích