Více
  8 C
  Czech
  Sobota 24. února 2024

  Las Vegas nenabízí jen kasina a noční život. Vyzkoušejte tyto neobvyklé aktivity

  Oáza neonových světel a karetních stolů v srdci nevadské pouště je opravdovým únikem z reality. Tady se nikdy nudit nebudete. Kromě kasin a nočního života se dá v Las Vegas podnikat i mnoho dalších věcí.

  Pinball Hall of Fame

  Můžete strávit hodiny testováním až 700 vintage strojů, které se datují do padesátých let. Nenechte si ujít ručně psané karty, které podrobně popisují historii každého stroje, abyste plně pochopili tento výstřelek historie popkultury. Vstup je zdarma a hala je otevřena sedm dní v týdnu.

  Ruské kolo

  Ruské kolo vysoké 158 m je tím největším na světě. Z něj uvidíte Vegas v celé jeho kráse. Můžete zvolit i kabinku s otevřeným barem a míchat oslnivé výhledy s koktejly.

  Strašidelné muzeum Zaka Baganse

  Zak Bagan strávil roky shromažďováním strašidelných sběratelských předmětů. Vyrazte na prohlídku s průvodcem skrze strašidelné chodby a tajné průchody, kde můžete zahlédnout smrtící dodávku Jacka Kevorkiana či kostní fragmenty Charlieho Mansona.

  Dům Simpsonů

  Dům Simpsonů je skutečný. Nachází se na Red Bark Lane těsně před Vegas. Byl postaven v roce 1997 a je přesnou replikou oranžového dvoupodlažního domu ze seriálu. Bohužel je soukromý, a tak se dnes dovnitř nedostanete. Tvar a design jsou však přesné a stojí za výlet. Všimněte si, že i komín je jen pro show –⁠ kdo potřebuje krb uprostřed nevadské pouště?

  Red Rock Canyon

  Vydejte se do tohoto nádherného 900 m vysokého kaňonu v poušti Mojave 27 km západně od města hříchu. Scénická smyčka dlouhá 21 km se proplétá velkolepými červenými pískovcovými útvary. Můžete vyrazit na jednu z 26 stezek, abyste si mohli prohlédnout stopy dinosaurů, rostlin Yucca a pouštní želvy.

  Národní muzeum pro atomové testování

  Procházka tímto muzeem je výletem historií amerického testování jaderných zbraní v Nevadě. Uvidíte některé z prvních jaderných zbraní, stejně jako segment berlínské zdi a kousky Světového obchodního centra.

  Divocí plameňáci

  Park s plameňáky najdete naproti Caesarovu paláci na Stripu, který je pověstný svými kasiny. Je idylickým únikem z města. Při procházení 15 hektarů zahrad si odpočinete, zatímco budete sledovat růžové chilské plameňáky. Potoky, exotické ptáky, vodopády, želvy a vícebarevné koi ryby si tu zdarma užije celá rodina.

  Muzeum erotického dědictví

  Erotic Heritage Museum na Sammy Davis Jr Drive je plné artefaktů, výtvarného umění, archeologie, fyziky, technologie a kultury, které se všechny soustředí na jednu věc: na ty nejintimnější chvilky. Výstavy se rozkládají na 2 230 m čtverečních a zahrnují vše od historie lidské sexuality až po sex ve vesmíru.

  Sledujte nás na sítích