Více
  20.5 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Nejkrásnější hotelové výhledy ve světě

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Chystáte se na dovolenou a mezi Vaše priority patří i prostředí a výhled z Vašeho okna? Chcete přímo z pokoje vidět úžasný západ slunce nad mořskou hladinou či mít celé město jako na dlani? Mnoho hotelů je za tyto nadstandardy celosvětově oceňováno.

  Spojené arabské emiráty

  Pro spoustu z nás je Dubaj takovou modlou. Ekonomicky vyspělé a velice moderní město na pobřeží Perského zálivu. Dominantou města je mrakodrap Burdž Chalífa na jehož 11 patrech je rozložen Hotel Armani Dubai 5*. Má soukromý vchod a luxusní wellness centrum s přímým vstupem do nákupního centra Dubai Mall.

  Pokud v hotelu strávíte 2 a více nocí v některém z apartmánů, máte nárok si vyžádat přístup na nejvýše posazenou vyhlídkovou plošinu ve 148. patře mrakodrapu. Ano, opravdu máte město jako na dlani.

  Maledivy

  Sestávají z 19 atolů a téměř dvanácti set ostrůvků v Indickém oceánu. Maledivy jsou ideální k potápění a šnorchlování, uchvátí Vás určitě i exotická příroda a sněhobílé pláže. Zavítejte na Atol Ari do komplexu Conrad Maldives Rangali Island 6*.

  Tento resort Vám nabízí podmořskou prosklenou restauraci Ithaa v hloubce pět metrů pod hladinou, kde se Vám otevře pestrý podmořský život zdejšího oceánu.

  Mauricius

  Pohádkové pláže, krásná krajina sopečného původu a korálové útesy – Mauricius je ostrovem snů. Navštivte dovolenkový ráj Le Morne, kde je postaven hotel Lux Le Morne 5* s krásným výhledem.

  Nabízí wellness zázemí, ubytování v bungalovech a skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. Jistě Vás zaujme i výhled na horu Le Morne Brabant, která je dominantou ostrova.

  Svatá Lucie

  Patří do souostroví Malých Antil v Karibském moři. Vyhledávaná je pro své romantické písečné pláže v zátokách a celkově karibskou atmosféru. Na tomto ostrově se nám nabízí  luxusní hotel Sandals Regency La Toc 5*.

  Nejlepší výhled zde budete mít z vil (BUTLER LEVEL). Sunset Oceanview Bluff Millionaire Butler Villa Suite with Private Pool Sanctuary – vily mají plně zasouvatelné skleněné stěny, nachází se 150 m nad mořem, máte tedy neomezený výhled na tuto perlu – Karibské moře.

  Thajsko

  Toto království je opředeno mnoha legendami dávného Orientu. Nabízí vynikající kuchyni, krásné pláže a zátoky, monumentální památky a všemi známou metropoli Bangkok.

  My se ale podíváme na velmi oblíbenou provincii Krabi. V zálivu Phranang Bay leží hotel Rayavadee 5*. Nabízí nám nejkrásnější pláž Railay Beach, pohled na pásmo vápencových skal, kterými je poloostrov obklopen a privátní přístup k hotelu lodí.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ