Více
  19.3 C
  Czech
  Čtvrtek, 26 května, 2022

  Cestuj se mnou – Má vlast

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Komerční sdělení: Sylvie a Matěj v roce 2017 společně propadli dálkovým trekům, když přešli Pyreneje po GR 11. Tam si trekování nenávratně zamilovali a hned následující rok se stali patrony ambasadory Hannah Grant, když plánovali přechod francouzských Alp po evropské dálkové trasy GR 5.

  Pár měsíců po Alpách přišli s nápadem obejít Českou republiku, hezky postupně po etapách, tak aby se na podobnou cestu mohl vydat každý. A trekování tak přiblížit všem, i bez nutnosti brát si několikaměsíční dovolenou, anebo cestovat přes půl světa a jako bonus při tom o trochu víc poznat naší krásnou vlast. Tu, na kterou, při našem cestování po celém světě, všichni tolik zapomínáme.

  Celý svůj projekt pojmenovali Má vlast. A přesně na Stoleté výročí republiky, 28. 10. 2018, naplánovali začátek jejich hraničního putování. V krásném prostředí NP Šumava udělali první kroky podél hranic a vyrazili dál po směru hodinových ručiček. V Českém lese na ně dýchala historie a procházeli kolem zaniklý obcí, navštívili nejzápadnější a nejsevernější bod ČR, přešli 130 km dlouhé pásmo Krušných hor a postupně dál po etapách poznávají krásy naší vlasti.

  Splňte si svůj cestovatelský sen

  Co všechno se dá zažít jen pár desítek kilometrů od domova v rámci naší krásné kotlinky? Stačí na pár dní vyrazit a zjistit to! Hannah Grant je projektem české sportovní a outdoorové značky Hannah podporující cestovatele ve splnění jejich snu. Od roku 2016, kdy projekt vznikl, podpořil již 130 sportovních a cestovatelských nadšenců, kteří jsou zároveň ambasadory značky. Cestovat lze ve skupinách nebo jednotlivě, a to jak v ČR, tak v zahraničí.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ